"Дії Держаудитслужби і ДБР мають ознаки диверсії проти ВПК країни", – гендиректор "Української бронетехніки"

Державне бюро розслідувань, керуючись висновком Держаудитслужби, чинить атаку на військово-промисловий комплекс України.

Про це під час пресконференції заявив гендиректор компанії "Українська бронетехніка" (УБ) Владислав Бельбас, інформує Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що УБ виробляє колісні бронетранспортери "Варта" та "Новатор". Проте на відміну від державних підприємств, не отримує фінансування на релокацію, будівництво та закупівлю обладнання.

original

Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ

"Все це фінансується нашими власними коштами з прибутків, які обмежені декількома відсотками. Ми виробляємо міномети калібрів 120 мм та 82 мм та 60 мм, мінометні постріли 60 мм.

Ми виробляємо бронезахист для самохідних гаубиць "Богдана" та ракетних комплексів "Нептун". Одразу після отримання права на імпорт боєприпасів, ми організували постачання далекобійних пострілів для САУ "Богдана", якими було знищено позиції російських загарбників на острові Зміїний.

На початку повномасштабної агресії ми швидко передали Силам оборони всю військову техніку, яку раніше готували під експорт", – розповів Бельбас.

original (2)

Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ

Він заначив, що за час війни підприємство створило міжнародну кооперацію вже з двома країнами НАТО з виробництва та постачання до України 120-мм мінометних пострілів. А в партнерстві з боєприпасним холдингом Східної Європи відновило виробництво 122 мм пострілів до гаубиць Д-30 та 2С1 "Гвоздика".

"Минулого року Кабмін надав право державним та приватним компаніям імпортувати боєприпаси та озброєння для потреб Сил оборони України. За півтора року ми передали Силам оборони вже близько 30 тисяч тонн боєприпасів та озброєння", – додав гендиректор УБ.

original (1)

Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ

Бельбас також зазначив, що УБ постачає військову техніку та боєприпаси дешевше інших компаній і не має жодного "безнадійного" контракту. Крім того, підприємство є постачальником декількох волонтерських фондів, що також підтверджує ефективність його діяльності.

"ДАСУ свідомо ігнорує Закон України "Про оборонні закупівлі" та постанову Кабміну №363 від 3 березня 2021. Законодавство України дозволяє постачальникам та виробникам мати прибуток та включати його до калькуляції.

Дії Держаудитслужби мають ознаки диверсії проти військово-промислового комплексу та Сил оборони України. Як нам стало відомо, ДБР наразі фальсифікує справу проти нашої компанії, що стане прецедентом для атаки на весь ВПК", – зазначив він.

дбр виробництво зброї впк

Знак гривні
Знак гривні