Під покровом ночі. Розвідники в об'єктиві Дмитра "Ореста" Козацького (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Військовослужбовець і фотограф Дмитро "Орест" Козацький, який документував життя оборонців Маріуполя під час облоги "Азовсталі" й здобув низку міжнародних фотопремій, опублікував серію світлин з бійцями української розвідки.
"Інтернаціональний легіон оборони ЗСУ. Розвідка України моїми очима", ― написав "Орест" у мережі X.
![F5gzk79XYAAz8_0](/media/images/F5gzk79XYAAz8_0.width-1000.jpg)
![F5gzk7-XEAANflL](/media/images/F5gzk7-XEAANflL.width-1000.jpg)
![F5gzk79WYAAnsFM](/media/images/F5gzk79WYAAnsFM.width-1000.jpg)
![F5g0LQZWEAAMi7l](/media/images/F5g0LQZWEAAMi7l.width-1000.jpg)
![F5g0LQdWwAAn3rq](/media/images/F5g0LQdWwAAn3rq.width-1000.jpg)
![F5g0LQgWMAACaE5](/media/images/F5g0LQgWMAACaE5.width-1000.jpg)
![F5gzk8BWgAAIVLh](/media/images/F5gzk8BWgAAIVLh.width-1000.jpg)
![F5g0LQfXYAAtf6F](/media/images/F5g0LQfXYAAtf6F.width-1000.jpg)
Усі фото: Дмитро Козацький