Тисячі мін і нові опорні позиції. Як зміцнюють кордон із Білоруссю на Рівненщині (ФОТО)
Українські військові продовжують укріплювати кордон України з Білоруссю на півночі країни, зокрема, у Рівненській області.
![364805022_686184863537569_5796447574311805882_n](/media/images/364805022_686184863537569_5796447574311805882.width-1000.jpg)
Фото: Командування Об'єднаних Сил ЗС України/Facebook
Як повідомив командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв, поки що немає ознак того, що ворог готується до наземної наступальної операції на волинському напрямку. Однак українська армія готується до будь-якого розвитку подій.
![365226095_686184836870905_3565859719262659705_n](/media/images/365226095_686184836870905_3565859719262659705.width-1000.jpg)
Фото: Командування Об'єднаних Сил ЗС України/Facebook
"На даний час загрози немає, але вона може утворитися в подальшому. І для того, щоб починаючи з цього дня ворогові створити необхідні сили і розпочати тут наступальні дії, йому знадобиться не менше півтора місяця", – сказав генерал-лейтенант Наєв.
![364805541_686184883537567_7511523124191322294_n](/media/images/364805541_686184883537567_7511523124191322294.width-1000.jpg)
Фото: Командування Об'єднаних Сил ЗС України/Facebook
За його словами, на ділянці кордону на території Рівненської області збільшили кількість спостережних постів, створили понад 15 нових опорних позицій.
![365146310_686184723537583_4601803229456027811_n](/media/images/365146310_686184723537583_4601803229456027811.width-1000.jpg)
Фото: Командування Об'єднаних Сил ЗС України/Facebook
Військові також заклали десятки тисяч мін, серед них щонайменше 20% – це протипіхотні міни в керованому варіанті.
![366934688_686184900204232_8804145807035797130_n](/media/images/366934688_686184900204232_8804145807035797130.width-1000.jpg)
Фото: Командування Об'єднаних Сил ЗС України/Facebook