Зеленський збирав Ставку, обговорювали взаємодію між підрозділами: чому це важливо

Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, повідомляє пресслужба президента. Там розглянули питання підвищення ефективності системи керування та взаємодії різних угруповань сил безпеки й оборони під час виконання бойових завдань.

ТЕКСТИ неодноразово писали про проблему координації й злагодженості між різними формуваннями на війні. Сержант, який зараз перебуває на передовій, розповів на умовах анонімності, що взаємодія між підрозділами істотно зменшує втрати, але часто її немає.

Докладно й ґрунтовно на цю тему висловився військовий експерт Ґлен Ґрант, радимо прочитати його статтю "Що має зробити Генштаб ЗСУ та Міноборони, щоб різко скоротити кількість загиблих".

"Учасники заслухали доповіді щодо загальної оперативної обстановки на передовій та ситуації на ділянках фронту в межах зон відповідальності оперативно-стратегічних угруповань військ" – розповіли деталі Ставки в пресслужбі.

Також керівництво розвідки поінформувало про ймовірні дії держави-агресора в найближчій перспективі.

Крім того, учасники засідання проаналізували стан забезпечення підрозділів боєприпасами.

Повідомляється, що було продовжено розгляд питання щодо комплектування особовим складом, озброєнням та військовою технікою новостворених бригад сил оборони.

проблеми в ЗСУ зеленський ставка взаємодія в ЗСУ

Знак гривні
Знак гривні