Склад підрозділу "Крим" постійно зростає, до нього приєднуються жителі півострова, – розвідка

Кількісний склад українського спецпідрозділу "Крим" в лавах ГУР МОУ постійно зростає, до нього приєднуються жителі окупованого Росією півострова.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

"Сьогодні кримські татари беруть активну участь у війні проти свого історичного ворога – Російської Федерації, захищаючи свою країну в найгарячіших точках на фронті.

Так, серед кримських татар сформовано окремий спецпідрозділ «Крим» у лавах ГУР МО, який зараз захищає українську землю в Бахмуті, брало участь в успішних спецопераціях на півдні країни та інших гарячих точках.

Бійці підрозділу вже відзначені державними нагородами за успішні операції зі знищення ворога, які проводяться спільно з українськими побратимами з інших підрозділів", – йдеться у повідомленні.

02490000-0aff-0242-4b2d-08dae8398cd0_cx0_cy20_cw0_w1023_r1_s.webp

Фото: Радіо Свобода

В українській розвідці наголосили, що "немає сумнівів, що кримські татари будуть і в перших рядах тих, хто звільнятиме свою рідну землю – український Крим від російських окупаційних військ".

"Кримські татари були, є і залишатимуться надійною опорою української держави у Криму. Наша майбутня перемога сьогодні завойовується спільними зусиллями українців, кримських татар та всіх національностей, які захищають Україну", – заявили у ГУР МОУ.

кримські татари крим розвідка україни

Знак гривні
Знак гривні