Відео дня. Вальс на руїнах школи від харківських випускників

Десять випускників школи №134 у Харкові станцювали вальс на руїнах своєї школи.

У будівлю навчального закладу 27 лютого вдерлися російські спецпризначенці. Аби знешкодити окупантів та зберегти життя харків'ян, відбувся бій: українські захисники знешкодили у будівлі взвод — близько 30 окупантів.

Відзначити випускний прийшла третина учнів класу, інші школярі перебувають поза Харковом, розповів випускник Гліб Опашнян.

"Для мене це жах, особливо, коли я бачив, як школу нищили. Я спостерігав за цим весь день. Мій дім за 500 метрів від школи. Я почув, що почали стріляти й з батьком пішов на другий поверх свого дому. Я відчув страх, осколок пролетів над моїм домом і влучив в дім сусідів. Те, що загарбники полягли тут, — це для мене радісна новина. А сьогодні випускний і я радісний, я випускаюся зі школи", — каже Гліб.

Привітати випускників приїхали бійці Kraken — одного з підрозділів, які брали участь у тому бою.

"У вашій школі був останній форпост, російські окупанти закріпилися тут і намагалися зробити так, щоб Харків був зруйнований, але ми разом з іншими підрозділами зараз відкинули російську армію за 20 км від міста. Харків ми відбудуємо, обов'язково переможемо, і у нас буде мир і нове життя після війни", — сказав член підрозділу Костянтин Немічев.

Джерело: Суспільне

війна освіта харків

Знак гривні
Знак гривні