Основні зусилля військ РФ на Донбасі зосереджені на просуванні у напрямку Лимана і Слов’янська, ворог поповнює техніку, – ЗСУ

Ворог продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти України та наступальні дії у Східній операційній зоні, повідомляє Міністерство оборони України.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках противник активних дій не проводив, ознак формування наступальних угруповань не виявлено.

На Слобожанському напрямку ворог продовжував обстріли міста Харкова та прилеглих населених пунктів.

На Ізюмському напрямку противник здійснював активний вогневий вплив на підрозділи наших військ.

На Донецькому напрямку основні зусилля ворога продовжують зосереджуватися на встановленні повного контролю над населеними пунктами Рубіжне і Попасна та просуванні у напрямку населених пунктів Лиман і Слов’янськ.

На Південнобузькому напрямку ворог активних бойових дій не проводив. Продовжував обстріли підрозділів наших військ вздовж лінії зіткнення.

Водночас противник вживає заходів щодо поповнення значних втрат техніки в підрозділах збройних сил РФ, що ведуть бойові дії на території України, інформує Генштаб ЗСУ.

За наявною інформацією, у місті Богучар Воронезької області, у період з 27 квітня по 02 травня 2022 року, було знято зі зберігання сімнадцять танків та шістдесят БМП-1.

Їх відправлено на тимчасово зайняті російськими військами українські території.

битва за донбас зсу тактика війна

Знак гривні
Знак гривні