У Маріуполі окупанти спалюють загиблих у мобільних крематоріях, щоб приховати свої злочини

У Маріуполі запрацювали російські мобільні крематорії, повідомляє Маріупольська міська рада.

"Після широкого міжнародного розголосу геноциду в Бучі вище керівництво рф наказало знищити будь-які свідоцтва злочинів своєї армії в Маріуполі. Тиждень тому обережні оцінки вказували на 5 тисяч загиблих. Але з огляду на розміри міста, катастрофічні руйнування, тривалість блокади та жорсткий спротив, жертвами окупантів могли стати десятки тисяч цивільних маріупольців. Саме тому росія не поспішає давати зелене світло місії Туреччини та іншим ініціативам з порятунку та повної евакуації Маріуполя. Крім того, всіх потенційних свідків звірств окупантів намагаються ідентифікувати через фільтраційні табори та знищити", – йдеться у повідомленні.

Для знищення тіл загиблих окупанти створили спеціальні бригади, укомплектовані з місцевих колабораціоністів та терористів "ДНР". Координує роботу цих груп самопроголошений мер-колабораціоніст Костянтин Іващенко, повідомили в міськраді.

«Масштабу трагедії в Маріуполі світ не бачив від часів існування концтаборів нацистів. Рашисти перетворили все наше місто на табір смерті. На жаль, моторошна аналогія отримує все більше підтверджень. Це вже не Чечня чи Алеппо. Це новий Освенцим та Майданек. Світ має допомогти покарати путінських нелюдів», – заявив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

маріуполь рашизм воєнні злочини

Знак гривні
Знак гривні