Російських військових, причетних до геноциду в Бучі, повертають в Україну на передову, – розвідка

64-та мотострілецька бригада 35-тої загальновійськової армії РФ, військовослужбовці якої чинили масові вбивства та катування мирного населення в Бучі, буде повернута на територію України, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Російське командування не проводитиме ротацію особового складу в цьому підрозділі та знову кидає його на передову. Станом на 4 квітня бригаду було виведено з України в Білорусь і вона перебувала поблизу міста Мозир. До 6 квітня особовий склад доправлять залізницею до російського Бєлгорода. Після лише дводенного відпочинку їх планують повернути в Україну в одну з «найгарячіших» точок (орієнтовно – харківський напрямок)», – йдеться у повідомленні.

ГУР МОУ зазначає, що зазвичай російські підрозділи, що покидають зону бойових дій, отримують набагато більше часу на відновлення та відпочинок. Тож такий графік вказує на те, що на 64-ту бригаду очікують «спеціальні завдання». Насамперед йдеться про залякування жителів населених пунктів України. Ті, хто чинив злочини геноциду в Бучі, можуть повторити це знову в інших містах.

Читайте також: Як російська армія знищувала бучанців. Розповідь очевидця

«Ще одна мета швидкого повернення 64-ї бригади на територію України – швидка «утилізація» непотрібних свідків. Тобто передислокація на таку ділянку фронту, де у них не буде шансів залишитися живими, щоб унеможливити надання свідчень у майбутніх судах» – наголошують розвідники.

Читайте також: Розвідка оприлюднила дані російських військових, які скоювали злочини в Бучі (СПИСОК)

російська експансія бучанська різанина розвідка воєнні злочини

Знак гривні
Знак гривні