ЗСУ знищує ворога на Харківщині (ВІДЕО)

Українські захисники розбили підрозділи 59-го танкового полку та 138-ї мотострілецької бригади російських окупантів на Харківщині. Про це у Facebook повідомив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Розгром підрозділів 59-го танкового полку та 138-ї мотострілецької бригади ЗС РФ на висоті біля села Мала Рогань під Харковом. 5 танків Т-72, ​​11 МТЛБ, 2 арктичних транспортери ТТМ-490, величезна кількість боєприпасів та піхотного озброєння. У цій посадці 92-а бригада ЗСУ била росіян місяць, але вони поповнювали втрати та продовжували триматися, закопавшись у землю. Після великих втрат БТГр 13-ї бригади сюди зайшов БТГр 59-го полку.

Але 25–27 березня 92-а Бригада та добровольчі загони розгромили росіян та звільнили Малу Рогань. Траса Харків – Чугуїв вільна", – йдеться в повідомленні.

За словами Бутусова, відео зняте одразу після завершення зачистки.

"Сподіваюся, всі представлення для присвоєння звання Герой України, усі представлення на ордени, які передані для наших воїнів 92-ї бригади та добровольців, будуть якнайшвидше розглянуті та підписані. Всі справжні герої, починаючи з Кума, артилеристи, розвідники, танкісти, піхотинці "Роккі" та всі заслужені люди у 92-ій, добровольці, з "Фрайкору", "Азова" та ГУР МО, отримають заслужені нагороди".

агресія зсу війна харківщина

Знак гривні
Знак гривні