Бомбосховище в театрі Маріуполя витримало, виходять живі люди – Тарута

Значній частині людей, які переховувалися від бомбардувань у Драматичному театрі Маріуполя, вдалося вижити. Про це 17 березня повідомив колишній колова Донецької облдержадміністрації, народний депутат Сергій Тарута.

«Після страшної ночі невідомості на ранок 22-го дня війни нарешті хороші новини з Маріуполя! Бомбосховище витримало. Завали почали розбирати, люди виходять живі!» – вказав Тарута.

тарута.png

"Радіо свобода" зазначає, що водночас досі немає публічних даних, чи є внаслідок удару по театру загиблі та поранені.

Приватна американська компанія Maxar Technologies раніше оприлюднила супутникові знімки, на яких видно, що на землі біля Драматичного театру в Маріуполі, на який 16 березня військові Росії скинули бомбу, були великі написи російською мовою «дети».

Про те, що російські війська скинули бомбу на Драматичний театр у Маріуполі, де ховалися від обстрілів сотні мирних мешканців міста, 16 березня повідомила міська рада обложеного міста.

У приміщенні театру могло перебувати до 1200 людей, повідомив заступник міського голови Сергій Орлов. Кількість постраждалих наразі невідома, написав у твіттері міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Міська влада намагається встановити кількість жертв, але каже, що цьому заважають обстріли з боку військ Росії, які не припиняються.

маріуполь війна бомбардування

Знак гривні
Знак гривні