Замість «переможного маршу» блукання по лісах і здача в полон. Зізнання окупанта у весільному костюмі

"Російський загарбник так хотів здатися в полон українцям, що здав не лише свою зброю, а й форму. Тому на допиті СБУ сидить у весільному костюмі, який із жалості йому дали українці"

Старший лейтенант армії РФ, командир розвідувального взводу Роман Ніконоров, потрапивши в полон, дав свідчення СБУ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться на офіційній сторінці СБУ.

За окупанта, його взвод направили з рф до населеного пункту Бобровиця. Дорогою зламалася техніка, і командири його та ще кількох бійців покинули охороняти її, але за ними ніхто не повернувся. Надалі вони спалили БТР, який загруз у болоті, кілька днів тинялися українськими лісами, поки їх не захопили представники місцевої територіальної оборони.

"Російський загарбник так хотів здатися в полон українцям, що здав не лише свою зброю, а й форму. Тому на допиті СБУ сидить у весільному костюмі, який із жалості йому дали українці.

41_main.jpg

Говорить, що їм обіцяли 3-4 денний переможний марш і теплу зустріч місцевого населення. Натомість вони, покинуті напризволяще своїми командирами, кілька днів блукали в лісах, тікали від місцевих жителів, аж поки не здалися в полон "мисливцям з тероборони".

Цікаво, як розповідатиме нащадкам "бравий" розвідник про свої подвиги в Україні? Чи розкаже, як в болотах на Чернігівщині спалив свій БТР та згубив парадну форму, в якій планував пройтись урочистою ходою Хрещатиком? Чи покаже це відео у костюмі нареченого?" – йдеться у дописі СБУ.

Знак гривні
Знак гривні