Військові в наближених до бойових умовах проводять навчання (ВІДЕО)

На визначених військових полігонах на всій території держави, в умовах максимально наближених до бойових, тривають заходи підготовки військових частин та підрозділів до виконання завдань за призначенням.

Про це повідомляє Командування об'єднаних сил ЗСУ:

За словами командувача об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, всі сплановані тренування та навчання мають на меті підвищити рівень навченості та професійної підготовки особового складу, а також відпрацювати взаємодію з підрозділами як національних Збройних сил, так і інших складових сил оборони та безпеки держави.

- Насамперед підрозділи вдосконалюють спроможності оборони, протиповітряного прикриття підрозділів, військових об‘єктів і об’єктів цивільної інфраструктури, дій протидесантних та протитанкових резервів, а також вогневого ураження умовного противника, – розповів генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як додав командувач, командири всіх ланок вчаться швидко приймати рішення за обстановкою, що склалась, думати нестандартно та керувати підлеглими, покладаючись на здобутий бойовий досвід, упереджуючи противника.

- Відзначаю, що весь без винятку особовий склад виконує завдання, вкладаючись у визначені терміни, а також показує належний рівень навченості та злагодженості, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Слід зазначити, що на цей час всі війська та сили, що підпорядковані Командуванню об’єднаних сил ЗС України продовжують підготовку відповідно до спланованих заходів.

армія

Знак гривні
Знак гривні