Військові тренувалися стріляти з Javelin по броньованих об'єктах
За наказом командувача Об’єднаних сил генерала-лейтенанта Олександра Павлюка, на одному із загальновійськових полігонів у районі проведення ООС відбулося практичне виконання стрільб по броньових об’єктах особовим складом розрахунків переносного протитанкового ракетного комплексу «Javelin».
Про це йдеться в повідомленні ООС.
![1.jpg](/media/images/1_keeNXqX.width-600.jpg)
За словами керівника занять полковника Богдана Союшкіна, застосування даного ПТРК з метою тренування особового складу в районі проведення ООС відбувається вперше. Так, стрільба з протитанкового комплексу велася по умовній цілі – танку в окопі, який знаходився на відстані близько 1,5 км. Крім того, було визначено ефективність ведення вогню з ПТРК Javelin у зимових погодних умовах – сильному вітру та низькій температурі повітря. Попре те, що військовослужбовці стрільбу з даного озброєння виконували вперше, завдання було виконано успішно – ціль умовного противника було уражено.
![2.jpg](/media/images/2_fqnEusZ.width-1600.jpg)
- Головна перевага «Javelin» – легкість у керуванні. Ракета після пуску сама наводиться на ціль, що дозволяє досягати практично 100-відсуткової влучності стрільби, – розповідає військовослужбовець ЗСУ Віктор, який вів стрільбу з ПТРК.
![3.jpg](/media/images/3_v0mNwjV.width-1600.jpg)
За його словами, ураження цілей з ПТРК Javelin не викликає труднощів у фахівців – протитанкістів, які мають досвід застосування вітчизняних та радянських аналогів ПТРК.
![4.jpg](/media/images/4_6UiqDMl.original.jpg)
Усі фото надано пресслужбою ООС