Боєприпаси для ударних дронів, ймовірно, від заводу «Маяк» застосували у бойових умовах

Йдеться про використання боєприпасів РКГ-1600, адаптованих українськими зброярами для ударних БПЛА.

Бомбардування цілі новим боєприпасом з ударного мультикоптера
Бомбардування цілі новим боєприпасом з ударного мультикоптера

У мережі було оприлюднено відео успішного використання у бойових умовах українських некерованих боєприпасів з ударного дрона типу R18. Відповідне відео виклали на YouTube-каналі ГО "Аеророзвідка" 10 листопада 2021 року.

Як можна побачити, мультикоптер типу R18 завдає удари по цілях російських окупаційних військ, що перебувають на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської області України, – передає Defense.

Ударний мультикоптер від ГО "Аеророзвідка" з новими боєприпасами виробництва заводу "Маяк"
Ударний мультикоптер від ГО "Аеророзвідка" з новими боєприпасами виробництва заводу "Маяк"

При цьому використовуються боєприпаси, схожі на раніше представлені АТ "Завод "Маяк" для озброєння безпілотних апаратів типу "важкий мультикоптер" бойових кумулятивних РКГ-1600.

3.jpg

Боєприпас вагою 1,6 кг розроблений зброярами заводу "Маяк" на основі радянських кумулятивних гранат РКГ-3. За даними підприємства, боєприпас РКГ-1600 можна скерувати безпілотником, щоб уразити ціль у радіусі один метр з висоти 300 метрів.

Раніше повідомлялося лише про випробування некерованих навчально-імітаційних боєприпасів HІ-РКГ-1600, що призначені для тренування операторів ударних дронів.

Своєю чергою на відео ГО "Аеророзвідка" можна побачити, як схожими на РКГ-1600 "мінібомбами" вражаються різноманітні цілі – бронетехніка, склади з озброєнням та боєприпасами тощо.

4.jpg

авіація зброя

Знак гривні
Знак гривні