Прогноз погоди на вихідні: ясні дні й морозні ночі

Удень варто максимально насолоджуватися світловим днем – погода буде для цього сезону відмінна.

Фото: Артем Чапай, для ТЕКСТів
Фото: Артем Чапай, для ТЕКСТів

Субота принесе ясну погоду без опадів по всій території України. До 6–8 °С удень очікується у Київській, Житомирській, Волинській, Рівненській, Кіровоградській, Вінницькій та Донецькій областях. Трохи прохолодніше, до 4–6 °С, буде в Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Полтавській та Хмельницькій областях. Максимальні показники — 9–11 °С — очікуються у південних та західних областях. А справжнім рекордсменом, за даними Sinoptik.ua, цими вихідними стануть Чернівці: вдень повітря тут прогріється до 12 °С, а ось вночі можливі морози до -7 °С.

Уже в неділю 14 листопада стовпчики термометрів опустяться на 2–3 градуси в усіх регіонах України — саме час готувати рукавички та теплі шапки! Вдень найхолодніше буде на Харківщині та Луганщині, у Сумській і Чернігівській областях — не вище 2–5 °С. Найтепліша неділя чекає жителів півдня та заходу. Так, в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях повітря прогріється до 8–10 °С, на Львівщині та Закарпатті — до 6–7 °С. На решті території України середня температура становитиме лише 4–6 °С.

Погода на початку тижня

З понеділка, за інформацією Sinoptik.ua, в Україну прийде похолодання. Перші денні заморозки до -1 °С та сильний вітер до 12 м/с очікуються у Чернігівській, Сумській, Житомирській, Вінницькій, Черкаській, Луганській, Харківській та Полтавській областях. Вогко, але без морозів буде у Донецькій, Дніпропетровській та Запорізькій областях, у Києві та Чернівцях, а також на заході країни. Прийде перший сніг — опади накриють схід України вдень понеділка. Якщо ви вже запланували на цю дату складну зачіску чи макіяж, радимо взяти таксі! А ось на Закарпатті та півдні осіннє тепло ще трохи затримається — погода на понеділок у цих регіонах буде ясною, стовпчик термометра підніметься до 5–7 °С.

природа погода

Знак гривні
Знак гривні