У кількох областях оголошують надзвичайну ситуацію через нестачу газу

У кількох областях адміністрації почали розглядати надзвичайну ситуацію, що склалася із забезпечення природним газом бюджетних установ на осінньо-зимовий період 2021–2022 років.

Про це свідчать повідомлення Львівської ОДА, Закарпатської ОДА і Хмельницької ОДА, – передає УП.

Відповідні засідання обласних комісій ТЕБ і НС пройшли 11 жовтня на Хмельниччині та Закарпатті. 12 жовтня ситуацію із відсутністю газопостачання бюджетних установ визнала надзвичайною Львівська обласна комісія ТЕБ і НС.

Зокрема керівник департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА Богдан Кейван повідомив, що на території Львівщини працює 825 бюджетних установ, які споживають природний газ для власних потреб.

У цих установах є понад 4 тисячі пунктів обліку природного газу, з них на сьогодні включені лише 986, що становить 23,4%.

Це пов’язано з тим, що левова частка бюджетних установ, які використовують природний газ для опалення та гарячої води, на сьогодні не уклали договорів на постачання природного газу.

Надзвичайна ситуація – це обстановка на окремій території чи суб’єкті господарювання, яка характеризується порушенням нормальних умов життєдіяльності населення, спричинена небезпечною подією, що призвела до виникнення загрози життю або здоров’ю населення, завдання значних матеріальних збитків, а також до неможливості проживання населення на такій території чи об’єкті, провадження на ній господарської діяльності.

У вівторок у Нафтогазі заявили, що оприлюднять договір на постачання газу бюджетним установам.

закарпаття хмельниччина львівщина газ

Знак гривні
Знак гривні