Погода на початку жовтня: сонце, приморозки, локальні дощі

Другий місяць осені розпочинається з комфортної, як на цю пору, погоди. За прогнозом Sinoptik.ua, найтеплішими 1 жовтня будуть Закарпаття та південь України, до +23 °С, на решті території вдень від +13 °С до +17 °С. У вихідні трохи потеплішає, на 1–2 градуси. Вночі з 1 по 3 жовтня очікуються нічні приморозки, всюди, крім заходу.

fall-leaves.jpg

У західних областях України у п'ятницю та суботу пройдуть локальні дощі. При цьому у кінці робочого тижня температура ще стримана, а у вихідні та понеділок до +17, у Закарпатті до +23, у високогір'ї Карпат до +15. Хмарність до понеділка стане мінімальною.

На сході країни капосною подією від погоди 1–3 жовтня стануть нічні заморозки. У Донецькій області очікуються заморозки (до 1 °С морозу в повітрі) та зниження температури на поверхні ґрунту до -5 °С. У Луганській та Харківській області очікуються сильні заморозки в повітрі, до 5 градусів морозу. Але вдень стовпчик термометра покаже максимальну температуру +15 °С. У понеділок денна температура зросте до +17 °С.

У південному регіоні початок жовтня буде сонячним та теплим. 1–3 жовтня очікувана температура повітря до +17 °С. У понеділок з'явиться хмарність та температура трішечки знизиться. У перші дні жовтня вночі та вранці можливі заморозки (до 1 °С морозу у повітрі).

У центральній частині країни жовтень почнеться гарною сонячною погодою, вдень +15...+16 °С. Але вночі та вранці можливі заморозки до -1 °С в повітрі, до -5 °С на ґрунті. Очікується мінлива хмарність та слабкий вітер східних напрямків.

На півночі України на початку жовтня стовпчик термометра покаже максимально +15 °С. Дутиме слабкий вітер. Вночі та вранці вірогідні сильні заморозки, до -5 °С в повітрі.

У Києві 1 жовтня сонечко буде світити увесь день, жодної хмаринки у небі не побачимо. Вдень максимальна температура повітря +14 °С, вночі – заморозки до -1 °С морозу у повітрі. У вихідні – невелика хмарність, вдень +14 °С, вночі +5 °С та знову нічні заморозки до -1 °С. Початок робочого тижня зустріне киян сонечком та осіннім теплом, до +15 °С.

погода

Знак гривні
Знак гривні