У кінотеатрах покажуть фільм, змонтований з відео українських бійців

Фільм «Зошит війни» (War Note) режисера Романа Любого, змонтований з відеозаписів українських бійців, покажуть у кінотеатрах України до 30 річниці Незалежності України.

Про це інформує Мілітарний.

10 гривень з кожного придбаного квитка творці фільму перерахують у Благодійний фонд допомоги армії «Повернись Живим»  на закупівлю мобільних комплексів спостереження.

Прем’єра за участі творчої групи відбудеться у кінотеатрі «Київська Русь» 24 серпня, о 19:30.

Квитки: https://bit.ly/warnote

Фільм, створений з особистих відеозаписів із телефонів та камер українських бійців. Стрічка запрошує глядача у сюрреалістичну подорож на фронт війни з Росією – у химерне потойбіччя, де панують відмінні від звичайного світу закони. Інша поведінка, інші стосунки, інший гумор. Герої прокидаються та засинають, радіють та плачуть, знімають відео та завжди відчувають, що запис може закінчитись у будь-яку мить.

Режисер стрічки – Роман Любий
Продюсер – Марко Супрун
Лінійні продюсери – Андрій Котляр, Володимир Тихий
Виробництво – Babylon 13

Співавтори фільму – це ті, без кого б насправді кінострічка не відбулася. Адже в її основні – особисті відеозаписи з телефонів, камкодерів, фотоапаратів та гоупро українських бійців. Усі ці матеріали зрештою сплелися в одну канву документального фільму.

Усього таких співавторів – 18. Деякі з них загинули на фронті. Стрічка War Note стає водночас і збірним образом українського бійця, і гарною пам’яткою про тих, кого вже нема з нами. 

Світова прем’єра фільму відбулася на фестивалі Docudays UA у 2020-му році, де він здобув приз глядацьких симпатій та дві спеціальні нагороди.

Знак гривні
Знак гривні