У Дніпрі вакцинованим забезпечать безкоштовний проїзд. А нещеплених звільнять зі структур місцевої влади
Міський голова Дніпра Борис Філатов оприлюднив розпорядження "Про заходи щодо забезпечення вакцинації". Воно запроваджує в місті своєрідну систему "батога і пряника" за критерієм наявності або відсутності щеплення від коронавірусу.
![дніпро1111.jpg](/media/images/dnipro1111.width-1000.jpg)
Так Дніпро виглядає зараз...
Спочатку про батіг. Усі працівники виконавчих органів, комунальних підприємств, установ, закладів міської ради тощо, які не вакцинуються до 15 жовтня, матимуть щотижня надавати керівникам тест ПЛР з негативним результатом. Виняток – особи з медичними протипоказаннями до щеплення. Хто не виконає цю вимогу, тих звільнять.
Натомість пряник стосується не лише муніципальних працівників, а всіх мешканців Дніпра. Вакциновані дніпряни отримають безплатні місячні проїзні на електротранспорт та метро. А ще їм видадуть флаєри зі знижкою на відвідання кінотеатрів. І дозволять перебувати в кінозалах без масок.
Борис Філатов вважає, що ці заходи необхідні задля протидії новій хвилі інфікування, яку може спричинити штам "Дельта".
![... ось що станеться з Дніпром, як тільки Б. Філатов звільнить усіх невакцинованих з мерії](/media/images/dnepr-a.original.jpg)