Потенційна корупція та мільярди: Зеленський вивів ремонт доріг з-під ProZorro

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає ремонт аеропортів і доріг в обхід відкритої процедури закупівель через Prozorro.

c03a910--------.jpg

Про це повідомляється на сайті Ради.

Зокрема, закон дозволяє обрати підрядника на будівництво Великої кільцевої дороги навколо Києва без тендеру на Prozorro – вартість робіт оцінюють щонайменше у 85 млрд грн.

Законом також дозволяється закупівля без тендерів робіт і послуг на 5,4 млрд грн для підготовки та проведення заходів щодо відзначення 30-ї річниці незалежності України. Йдеться, зокрема, про модернізацію аеропортів у Вінниці, Дніпрі, Одесі, Рівному, Херсоні та Закарпатті.

Ці закупівлі можуть проводитися не через тендери, а за допомогою переговорної процедури.

Як зазначається на сторінці відповідного законопроєкту №5309 на сайті Верховної Ради, документ повернуто з підписом президента 25 червня.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 3 червня ухвалила законопроєкт 5309, яким дозволила обрати підрядника на будівництво Великої кільцевої дороги навколо Києва без тендеру на Prozorro – вартість робіт оцінюють щонайменше у 85 млрд грн.

Кабінет Міністрів також хоче витратити до 30-ї річниці незалежності України 5,4 млрд грн. У Кабінеті міністрів зазначили, що ці витрати, крім святкових урочистостей, охоплюють масштабні інфраструктурні проєкти.

будівництво закупівлі корупція закон

Знак гривні
Знак гривні