Мустафу Найєма скоротили. Він каже, що без попередження

Заступника генерального директора державного концерну «Укроборонпром» з управління активами та колишнього народного депутата Мустафу Найєма звільнили з посади.

Андрій Гудзенко/LIGA.net
Андрій Гудзенко/LIGA.net

Піарник на 240 тис. грн у місяць. Тексти з'ясували, за що Мустафа Найєм отримує зарплату в «Укроборонпромі»

Найєм каже, що для нього таке кадрове рішення було несподіваним.

«Сьогодні мій останній день в "Укроборонпромі"». Після чергової реорганізації мою посаду скоротили. Без пояснень», — написав він.

Мустафа Найєм додає, що й надалі «вболіватиме за реформу концерну». Куди планує працевлаштуватися тепер, не уточнив.

Водночас він похизувався тим, що встиг зробити на посаді. Каже, з командою йому вдалося «витягнути концерн із багаторічної репутаційної ями, розблокувати частину мертвих контрактів і розгорнути велику реформу на всіх фронтах».

«Ми закінчили інвентаризацію всього майна, майже на третину збільшили надходження від продажу непрофільних активів, у 3 рази скоротили терміни розгляду заявок на операції з майном, передали до Фонду держмайна 17 підприємств, які втратили значення для оборонки», — написав Найєм.

Сегодня мой последний день в «Укроборонпроме». После очередной реорганизация мою должность сократили. Без объяснений....

Posted by Mustafa Nayyem on Thursday, April 29, 2021

В Укроборонпромі згодом сказали, що посаду скоротили для оптимізації організаційної структури. Загалом планують скоротити штат на 10%.

«Ми дякуємо пану Найєму, а також іншим працівникам за їхню роботу та досягнення на посадах», — зазначили у концерні.

Народний депутат Ради 8 скликання Мустафа Найєм отримав посаду заступника гендиректора державного концерну «Укроборонпром» у листопаді 2019 року. Він відповідав за напрямок зв’язків з органами державної влади, а також із профільними недержавними організаціями та міжнародними партнерами концерну. Згодом Найєм очолив напрямок роботи з активами підприємства та моніторингу державного оборонного замовлення.

оборона закупівлі наєм курйоз піар

Знак гривні
Знак гривні