Туреччина запроваджує повний локдаун принаймні на три тижні

Вони довго тримались і дотрималися до світового «топу».

З 29 квітня до 17 травня через погіршення епідеміологічної ситуації в Туреччині запроваджується повний локдаун, повідомляє інформаційна агенція Anadolu з посиланням на заяву президента країни Реджепа Ердогана в телезверненні, – передає Радіо Свобода.

«Ми переходимо до повного закриття з 19:00 у четвер, 29 квітня, до 5:00 понеділка, 17 травня», – сказав Ердоган.

Міжміські поїздки будуть можливі лише за наявності дозволу, а міжміський транспорт працюватиме з 50-відсотковим завантаженням.

За винятком організацій, які не підпадають під дію відповідної директиви міністерства внутрішніх справ, усі суб’єкти господарювання припиняють свою діяльність.

У всіх школах будуть припинені очні заняття, відкладаються всі іспити.

Торгові мережі будуть закриті у неділю, в інші дні вони працюватимуть лише в певні години.

Ердоган закликав населення суворо дотримуватися правил, щоб ситуацію вдалося взяти під контроль.

«Ми маємо швидко скоротити кількість випадків зараження до менш ніж 5 тисяч. Інакше ми зіткнемося з наслідками у всіх сферах: від туризму до торгівлі й освіти», – наголосив президент Туреччини.

За даними Інституту Джонса Гопкінса (США), Туреччина розмістилася на шостому місці у світі за кількістю виявлених випадків COVID-19 – понад 4 млн 667 тис. випадків), поступаючись лише США, Індії, Бразилії, Франції та Росії.

Водночас за числом зареєстрованих смертей від коронавірусної інфекції Туреччина поступається Україні – 38 711 випадків проти 42 950 (дані МОЗ України).

Нові випадки в Україні та Туреччині пропорційно до населення: інфографіку створено за допомогою інтерактивної програми Financial Times
Нові випадки в Україні та Туреччині пропорційно до населення: інфографіку створено за допомогою інтерактивної програми Financial Times

Знак гривні
Знак гривні