Українська біржа почала торгувати акціями американських технологічних гігантів

З 15 квітня українська фондова біржа ПФТС додала до Біржового списку акції шістьох відомих американських корпорацій: Microsoft Corporation (тікер — MSFT), Advanced Micro Devices Inc (AMD), Visa Inc. (V), Tesla Inc. (TSLA), Netflix Inc. (NFLX), Facebook Inc. (FB). Про це повідомив сайт ІТС.

пфтс.jpg

Це реальні акції, такі самі, як ті, що торгуються на закордонних майданчиках. Тож у них можна інвестувати та отримувати дивіденди. З котируваннями вищезазначених та інших цінних паперів, допущених до торгів АТ «Фондова Біржа ПФТС», можна ознайомитися на сторінці «Хід торгів» офіційного сайту ПФТС.

Нагадаємо, що в Україні працює з десяток різних бірж і ПФТС — лише одна з них. Раніше ПФТС додала до свого списку акції Apple Inc. (тікер — AAPL, ISIN — US0378331005).

Згідно із законом, для покупки цінних паперів на біржі слід звернутись до посередника — інвестиційної компанії або брокера. Перевірити чинні ліцензії можна на сайті Національного банку України: фінансової установи — за посиланням, юридичної особи-лізингодавця — за посиланням.

біржа акції

Знак гривні
Знак гривні