Запрошуємо до онлайн-школи «Прозора приватизація та оренда»

ТЕКСТИ запрошують представників громадського сектору та журналістів до безкоштовної онлайн-школи “Прозора приватизація та оренда: Як це працює? Як контролювати?”

У межах проєкту IWPR за підтримки МЗС Норвегії та USAID EDGE, ГО “Інтерньюз-Україна” спільно з ГО “ВоксУкраїна” (VoxUkraine) запрошують Вас взяти участь у безкоштовній онлайн-школі “Прозора приватизація та оренда: Як це працює? Як контролювати?” 

Навчання відбуватиметься з 8 лютого по 3 березня 2021 року у форматі Zoom-вебінарів із 3-х модулів: 

Кількість місць обмежена. Заявку на участь можна заповнити за посиланням до 3 лютого включно.

____-_________________________.jpg

Для кого

Для представників громадського сектору та журналістів, які хочуть розібратися з темою приватизації та оренди держмайна й моніторингом інформації.

Про що курс

Про всі нюанси й особливості реформ приватизації та оренди держмайна, можливості, які вони створюють для держави та громад, особливості контролю, роботу з відкритими даними та висвітлення. 

Хто спікери

Представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Фонду державного майна України, ДП “Прозорро.Продажі”, Transparency International Ukraine, Texty.org.ua, YouControl.

Що здобудуть учасники:

Докладна інформація про онлайн-школу: http://state-property.tilda.ws/

Онлайн-курс проводять ГО “Інтерньюз-Україна” та VoxUkraine в межах проєкту Інституту висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Норвегії та у партнерстві з USAID EDGE. 

Мета – зміцнення системи громадського контролю з боку громадянського суспільства та медіа; протидія та запобігання корупції; посилення діалогу між експертами, медіа, ГО та представниками державних інституцій; покращення інформування громадськості та залучення громадян до розвитку місцевої громади; моніторинг та висвітлення реформ приватизації та оренди; залучення ГО та медіа до співпраці та висвітлення тематики.

Про IWPR: 

Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) – це міжнародна некомерційна організація з головними офісами в Лондоні, Вашингтоні та Амстердамі, що працює зі ЗМІ та громадянським суспільством задля покращення ситуації в майже трьох десятках країн світу, що перебувають в умовах кризи, конфлікту чи трансформації. IWPR працює в Україні з 2014 року. 

Про USAID EDGE:

Проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) EDGE має на меті нарощування потенціалу сектору громадянського суспільства у забезпеченні справедливої та прозорої приватизації державних активів та підтримку стратегії комунікації приватизації уряду України, завдяки якій громадськість матиме доступ до інформації в режимі реального часу про процес приватизації та його переваги для українського суспільства.

навчання тренінг редакційне

Знак гривні
Знак гривні