Фото дня. Поліція Київщини поборола пекельний сатанізм
Фото без змін з офіційної сторінки поліції Київської області.
![Фото та логотип: Національна поліція](/media/images/12345_ppDZbY5.original.jpg)
Судячи з допису поліції, цей, так би мовити, аксесуар використовувався для залякування працівника поліції:
"Поліція Київщини повідомила про підозру відомій блогерці за втручання в діяльність працівника правоохоронного органу.
Упродовж двох місяців жінка переслідувала слідчу Києво-Святошинського відділу поліції та, користуючись своєю публічністю у соціальних мережах, намагалася «залякати» працівника поліції... погрожувала «магічними здібностями», аби добитися прийняття незаконного рішення".
Але, як бачимо, магія обшуку наразі виявилася сильнішою. Там іще ось таке:
![129622096_3568590293196117_3390793992329517321_n.jpg](/media/images/129622096_3568590293196117_339079399232951732.width-1600.jpg)
Найпопулярніший коментар під дописом про порушення справи ч. 1 ст. 343 (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, судового експерта, працівника державної виконавчої служби, приватного виконавця) Кримінального кодексу України щодо блогерки звучить так: "Спаліть її на вогнищі".