Графік дня. Зараз до Ради пройшли б чотири партії

Якщо не брати до уваги статистичної похибки, зараз до Верховної Ради пройшли б лише чотири політичні партії:

інфографіка ТЕКСТи за даними опитування Центру Разумкова
інфографіка ТЕКСТи за даними опитування Центру Разумкова

Якби парламентські вибори проводилися найближчим часом, то найбільші шанси на подолання 5% бар’єру мали би чотири партії.

Про це повідомляє УП із посиланням на дані опитування Центру Разумкова.

Відносно більшу підтримку виборців, згідно з опитуванням, отримала би політична партія "Слуга народу" (за неї готові віддати свій голос майже 19% усіх опитаних або майже 28% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме).

За партію "Європейська солідарність" готові віддати свій голос відповідно близько 13% і 21% , партію "Опозиційна платформа – За життя" – відповідно 12% і 16,5%, ВО "Батьківщина" – 6% і 8%.

Партію "Сила і честь" готові підтримати відповідно 3% і 5% українців, ВО "Свобода" – 2,5% і 4%, партію "Голос" – 2% і 3%, "Партію Шарія" – відповідно 2% і 2%, партію "За майбутнє" – 2% і 2%, партію "Громадянська позиція" – 1% і 2%, "Радикальну партію Олега Ляшка" – 1% і 2%, партію "Українська стратегія Гройсмана" – 1% і 2%, партію "Наш край" – 1% і 1%.

Партії "Пропозиція", "Опозиційний блок", "Перемога Пальчевського" користуються підтримкою менш ніж 1% опитаних.

Дані з десятковими в таблиці:

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 30 жовтня по 5 листопада 2020 року методом інтерв’ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів. Соціологи опитали 2020 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками.

Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Опитування проводилося в межах проєкту "Партійна система України після 2019 року: ключові особливості та перспективи подальшого розвитку", що здійснюється Центром Разумкова спільно з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні.

медведчук тимошенко вибори-20 соціологія зеленський Рада порошенко графік дня

Знак гривні
Знак гривні