Володимир Ар'єв оприлюднив документи на підтвердження спецоперації СБУ щодо бойовиків "вагнерівців"

Документи, які навів Ар'єв, у випадку їх автентичності підтверджують, що саме агент українських спецслужб опитав та встановив анкетні 40 бойовиків ПВК "Вагнер", пізніше затриманих у Білорусі.

Еспресо.TV повідомляє з брифінгу Ар'єва у ВР:

"Оперативник українських спецслужб встановив анкетні дані та опитав 40 осіб бойовиків ПВК "Вагнер". Зараз є документальні підтвердження того, що це робили українські спецслужби", - повідомив депутат.

Він показав протокол огляду носіїв інформації від 25 липня і в рамках справи про напад Росії, підписаний слідчим СБУ.

"Цей протокол містить опис огляду аудіофайлів усіх "вагнерівців", які перебували на території Білорусі в той момент, підпис також стоїть на розшифровках. Це не компільовані розмови, а розшифровки оперативних дій СБУ", - додав Ар'єв.

Він додав, що у нього є підписані розшифровки та аудіозаписи.

"Це підтверджує наявність спецоперації. У мене також є квитки. 25 липня "вагнерівці" мали вилітати з Мінська до Стамбулу, а потім за легендою частина до Сирії, а інша до Венесуели. Рейс не відбувся, оце нам і треба розслідувати. За нашою інформацією, в цей час відбувалась презентація в ОП деталей спецоперації і саме після цього надійшла команда спецоперацію перенести", - підсумував нардеп.

Депутати з фракції "ЄС" вимагають створення тимчасової слідчої комісії для розслідування цієї події. Пізніше сам нардеп опублікував документи на своїй сторінці у Фейсбук.

вагнер росія зеленський розвідка

Знак гривні
Знак гривні