На Смолія продовжують тиснути й після відставки (ФОТО)

На в’їзді до села, де мешкає колишній голова Національного банку України Яків Смолій, невідомі залишили труни й поховальні вінки з квітами.

Голова Нацбанку звільнився через "політичний тиск". Посли G7 застерігають проти "відкату реформ"

Фото з твіттера Смолія
Фото з твіттера Смолія

Пряма мова Смолія: "08.07.2020 Українське надвечір‘я. Без коментарів".

Надвечір маємо конкурс – вгадай тему спектаклю по реквізиту. Задіяні десять з плюсом похоронних вінків, труни, плакати зі звинуваченнями в усіх смертних гріхах та щось на кшталт погроз.

Щоб ви довго не гадали, розповідаємо. Це мирна "акція" (читай – спектакль з поганим сценарієм) проти політиків, посадовців та експосадовців… бінго! – Національного банку України. Вона сьогодні увечері розпочалася на в‘їзді до селища, де мешкає ексголова НБУ Яків Смолій. Рівно тиждень тому він подав заяву про звільнення із обґрунтуванням "через систематичний політичний тиск".

Що можемо вам сказати? Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову. Маємо лиш одне питання: коли труни та вінки з’являться під стінами НБУ та під будинком в.о. голови Катерини Рожкової? Завтра зранку? Чи вже з понеділка?

До слова, Національний банк має сучасну систему оцінки роботи своїх співробітників. Кожній людині встановлюються так звані "ключові показники ефективності" (KPI).

Нового голову ще не призначили. Але ми вже зараз можемо запропонувати найважливіший KPI – робити свою роботу так, аби під НБУ та під будинок приносили труни та вінки. Бо, виявляється, це показник успішної та ефективної роботи очільника центробанку.

Цілком ймовірно, що ця акція, власне, для нового голови й призначена. Проте мета може бути зовсім іншою – залякування, щоб навпаки був слухняним та не робив кроків, які не подобаються замовникам цього "екшену".

🎭 Надвечір маємо конкурс – вгадай тему спектаклю по реквізиту. Участь беруть десять з плюсом похоронних вінків, труни,...

Gepostet von Національний банк України am Mittwoch, 8. Juli 2020

НБУ опитуванням натякає на Коломойського, – пише УП.

коломойський смолій

Знак гривні
Знак гривні