Вперше з бойовою частиною: "Нептун" вразив ціль (ФОТО, ВІДЕО)

Протикорабельна крилата ракета Р-360 «Нептун», вперше споряджена бойовою частиною, під час випробувань успішно вразила надводну морську ціль, роль якої грало судно-мішень ВМСУ.

Фото: Володимир Віват, кореспондент інформагентства «АрміяInform»
Фото: Володимир Віват, кореспондент інформагентства «АрміяInform»

Черговий етап випробувань наземного комплексу крилатих ракет РК-360МЦ «Нептун» відбувся 17 червня на державному випробувальному полігоні «Алібей», що на Одещині, — повідомляє UkrMilitary.

Комплекс РК-360МЦ «Нептун» з протикорабельною ракетою Р-360 призначений для ураження бойових кораблів типу крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних кораблів та транспортів, що діють самостійно або в складі корабельних груп і десантних загонів, а також берегових радіо-контрастних цілей, у простих і складних метеорологічних умовах у будь-який час доби і року, при активній вогневій та радіоелектронній протидії противника.

Фото: Володимир Віват, кореспондент інформагентства «АрміяInform»
Фото: Володимир Віват, кореспондент інформагентства «АрміяInform»
Фото: Олександр Турчинов / facebook
Фото: Олександр Турчинов / facebook

— Це був фінішний етап цілого комплексу випробувань комплексів «Нептун», де ми працювали з бойовими виробами. Випробування були успішні, обидва вироби влучили у ціль. Умови випробувань цілого комплексу були різні. Температура, зовнішні коливання, метеорологічні умови. Перевірялось забезпечення роботи зв’язку на комплексі, польотного завдання виробу тощо. Роль цілей відігравали кораблі-мішені на відстані близько 80 км. Умови пуску штатні. Як виробник ми готові виробляти дані комплекси серійно та поставляти в ЗС. Питання постановки на озброєння — це вже більш юридичне та бюрократичне питання, яке залежить від генерального замовника, — повідомив Генеральний директор Державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» Олег Коростельов.

— Для підготовки такого екіпажу, а ми вже готуємо екіпажі, знадобиться 2-3 місяці. Тому що з точки зору використання комплекс доволі простий, − зазначив Генеральний директор Державного підприємства Державного Київського конструкторського бюро «Луч» Олег Коростельов. − Також він додав, що КБ уже розпочало роботу над новою модифікацією даного комплексу. Наступний крок – зміна бази, а саме для повітряного та корабельного варіантів.

Відео влучення 🇺🇦 протикорабельної ракети #Р360 #Нептун в надводну ціль під час випробувань 17 червня 2020 р. про випробування ➡️ http://surl.li/dlqw

Gepostet von Ukrainian Military Pages am Mittwoch, 17. Juni 2020

одещина зброя

Знак гривні
Знак гривні