Підрив авто НГУ в Авдіївці: "просто перестати стріляти" вже не вийде (ФОТО)

9 червня 2020 року на виїзді з міста Авдіївка на невідомому вибуховому пристрої підірвався автомобіль Національної гвардії України, в якому було 10 воїнів. Внаслідок вибуху українські воїни отримали контузії різного ступеня.

Також утворилася яма діаметром три метри. Глибина — приблизно метр. Залишки запчастин розкидано в радіусі двадцяти метрів, — пише репортер Цензора з місця подій.

Він зазначає, що зараз на місці події вільно гуляє місцеве населення і фотографує наслідки вибуху.

Місце підриву автомобіля відвідав один із українських воїнів, який із 2014 року на війні й займається мінно-підривною діяльністю. Ось його коментар:

— Міну встановили в траві біля дороги, щоб не було видно, як копали. Працювали професіонали, які чітко розуміли, що відбуватиметься. Вони знали, хто сюди їздить, не пощастило воїнам НГУ... Що це за вибуховий пристрій, важко сказати, офіційну версію нехай озвучать офіційні структури. Але з цього всього можна зрозуміти одне: окупанти почали війну з обох боків лінії розмежування. Вони кинули нам виклик, якщо ми на нього не відреагуємо — програємо. І "треба просто перестати стріляти" вже не вийде.

вибух донеччина

Знак гривні
Знак гривні