“Антонов” запустив виробництво п’яти Ан-178

Державне підприємство “Антонов” запустило у виробництво п’ять серійних Ан-178.

Політ літака Ан-178 Фото: ДП «Антонов»
Політ літака Ан-178 Фото: ДП «Антонов»

Про це повідомляє пресцентр ДП “Антонов”, передає Український мілітарний портал.

Проводяться переговори з силовими відомствами України на замовлення літака.

31 травня 2020 року виповнилося 74 роки з дня заснування ДП «АНТОНОВ», останні два роки підприємство працює під керівництвом Олександра Дмитровича Донця.

Зазначено, що на підприємстві завершено заміщення комплектуючих російського виробництва українськими та західними аналогами.

Відновлене серійне виробництво літаків сімейства Ан-1Х8, основу якого складають регіональні пасажирські Ан-148 та Ан-158, транспортний Ан-178.

Частково придбане нове обладнання для встановлення на Ан-178. Активно ведуться роботи з переобладнання дослідного зразка цього літака.

Підготовлені й запущені у виробництво п’ять серійних Ан-178. Один з них призначений для Республіки Перу, вже здійснюється загальне складання фюзеляжу літака.

“Вже підготовлено консолі крила, центроплан, хвостове оперення та пілони для двигунів цього літака”, – повідомляють на підприємстві.

На підприємстві “Антонов” зазначають, що продовжують вести переговори на постачання Ан-178 для українських силових структур.

“Проводяться переговори з іншими потенційними замовниками Ан-178, в тому числі з силовими відомствами України”, – йдеться в заяві.

Також повідомляється, що відновлено прямі контракти з ВПС Індії на постачання запасних частин до літаків Ан-32, які майже не здійснювалися в період з 2015 по 2018 роки.

Проведено модернізацію та вдосконалення парку літаків Ан-124-100 «Руслан», Ан-22 «Антей», Ан-225 «Мрія» авіатранспортного підрозділу ДП «АНТОНОВ», відомого як «Авіалінії Антонова».

Літак Ан-225 “Мрія” привіз до Польщі засоби против COVID19. Фото: Chopin Airport
Літак Ан-225 “Мрія” привіз до Польщі засоби против COVID19. Фото: Chopin Airport

Зокрема, на підприємстві зазначають, що припинено відтік кадрів, збережено колектив професійних авіаційних фахівців.

авіація

Знак гривні
Знак гривні