У Китаї новий спалах COVID-19 – тепер імпортований з Росії

Китай посилює обмеження на кордоні з Росією, пише Ройтерс. Нові випадки в Китаї – імпортовані.

download.jpg

51 громадянин Китаю з тих, що прилетіли на одному літаку з Росії, показали позитивний результат тесту на коронавірус у Шанхаї. Ще 21 випадок – китайці, які прибули з Росії-таки у північно-східну провінцію Хейлундзян з центром у місті Харбін, – пишеРойтерс.

У відповідь на збільшення випадків заражень серед прибулих з Росії, Китай посилив обмеження на кордоні й оголосив про закриття останнього наземного пункту пропуску вздовж кордону з Росією в містечку Суйфенхе, починаючи з понеділка.

В неділю Китай повідомив про 108 нових заражень на коронавірус. Найбільшу кількість нових заражень зареєстровану за добу, починаючи з березня. В суботу китайська влада повідомляла про 99 нових заражень, що більше, ніж 48 зареєстрованих у п‘ятницю, – пише Голос Америки.

b41eab69-ee12-4e1a-9462-56536c5a0ce6_w1023_r1_s.jpg

Китайські посадовці заявили, що сотні осіб, які прибули з Росії протягом останнього часу, захворіли на COVID-19. Більшість з тих, хто прибув до Китаю з Росії, є громадянами Китаю.

В неділю консульство Китаю в російському Владивостоці повідомило, що 243 громадяни Китаю, у яких було виявлено коронавірус, прибули до Китаю через пункти пропуску на кордоні з Росією.

Статуя матрьошки у китайському прикордонному місті Суйфенхе
Статуя матрьошки у китайському прикордонному місті Суйфенхе

росія коронавірус Китай

Знак гривні
Знак гривні