Активісти проти можливого призначення в ОП ще однієї людини часів Януковича

"За нашою інформацією, в Офісі президента готується призначення на посаду заступника голови ОПУ ще однієї людини часів Януковича-Захарченка – заступника начальника головного слідчого управління МВС тих часів Олега ТАТАРОВА".

92181084_2541560162773823_1645197693863067648_o.jpg

" За задумом, посаду іншого заступника, Андрія Смирнова, мають розділити, та під Татарова віддати нагляд за Офісом генпрокурора, ДБР та МВС.

Тобто людина, яка була безпосередньо причетна до переслідувань майданівців, тепер має очолити весь правоохоронний блок, який покликаний розслідувати ці злочини. Раніше Татарова намагалися призначити заступником директора ДБР – у пару до Бабікова. Тоді «не зрослося». Так не вийшло, йде на підвищення?

Ми вимагаємо відповіді від влади та особисто від Президента Зеленського. У лютому він зустрічався з родинами Героїв Небесної Сотні та, дивлячись у вічі батькам та дружинам, казав, який для нього важливий подвиг наших братів і сестер. Ми вимагаємо припинити призначати на найвищі державні посади зрадників Януковича та чітко озвучити свою позицію в цьому питанні".

За нашою інформацією, в Офісі президента готується призначення на посаду заступника голови ОПУ ще однієї людини часів...

Gepostet von Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані am Montag, 6. April 2020

кримінал зеленський майдан

Знак гривні
Знак гривні