Охріменко Олександр

Охріменко Олександр

«Економічний коментатор», що так часто виступає хлопчиком для биття на російських токшоу1, що навіть під час українських програм намагається сподобатися Володимиру Соловйову2.

За даними Інституту масової інформації, наближений до минулої влади, Охріменко не раз виступав експертом у «джинсових» матеріалах на користь минулої влади («Предвыборный революционный беспредел» 17−23.09.2015)3.

Фігурує на телеканалах Медведчука як «економічний експерт»4.

Насправді ж, за даними видання «Детектор медіа», є президентом Українського аналітичного центру, про існування якого свідчить лише сторінка у фейсбуку5. Вона складається із репостів Охріменка, а сам «експерт» значиться там єдиним членом команди.

Регулярний гість на телеканалах Медведчука, де просуває інтереси Росії.

Наприклад, прогнозує колапс у разі, якщо Україна розірве економічні стосунки з Росією6.

Просуває відновлення повноцінних торговельних відносин із Росією7.

А ось так він оцінив виступ президента Володимира Зеленського в ООН: «Чисто позорився. Те, що він там ніс — нічого особливого. Оце не тре було говорить. Я не знаю, хто йому цю дурню написав. Хто написав — вигнати. Ну не так виступають в ООН, якщо ви хочете, щоб вас піарили […] Не говорив оцю дурню з патрончиком. Це дурня. Чого ти таку дурню несеш, Господи?! Та це вже Порошенко й всі говорили. Не треба це. Хочеш сподобатися — говори про щось реальне, що цікавить світ. Екологію»8.

При підготовці використано статтю Ярослава Зубченка «„Бек-вокал“ Медведчука. Головні експерти „112“, NewsOne та ZIK», опубліковану на «Детекторі медіа»9

Останнє оновлення: 19.03.2020

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.