Хамітов Назіп

Хамітов Назіп

Пов'язаний із соцопитуваннями
Неактивний останні 5 років

У контексті соціопитувань фігурує тільки у жовтні 2012 року. Як заступник директора Агентства політичного консалтингу «Перспектива» разом із провідним аналітиком «Перспективи» Олександром Ляпкалом презентував завищені рейтинги «Нашої України».

Більш відомий як письменник та філософ, автор книг «Тайна мужского и женского», «Тайна», «Власть старости».

Цікаво, що у 2009—2010 роках до соціолога Олени Злобіної з Інституту соціології зверталося Агентство політичного консалтингу «Перспектива» з пропозицією оголосити липові результати, однак вона відмовилася.

Останнє оновлення: 2015 рік

Взаємозв'язки
Як пов'язані псевдосоціологи та приховані піарники
Помічений(а) у піарі:
Наша Україна

Хронологія маніпуляцій

2012

Парламентські вибори

Наша Україна

Прогнозували

4,1%

Насправді

1,11%

Завищення шансів «Нашої України»

«У “Нашої України”, на відміну від інших політичних партій, існує ще не задіяний значний електоральний резерв, тоді як більшість політсил уже досягли свого електорального максимуму»1,2.

— Назіп Хамітов

Цікавий факт:
04.10.2012 ці сумнівні дані щодо шансів «Нашої України» на проходження до парламенту були оприлюднені в близькій до Віктора Ющенка газеті «Україна молода» (стаття «“Солов’їна” подобається не лише дітям. Аналітики центру “Перспектива” вказують на шанси політика, який зможе об’єднати “вихідців із двох імперій”»)3.

Наступного дня (05.10.2012) в тій же «Україні молодій» наводилися ще одні вигідні для «Нашої України» дані, але цього разу від іншої сумнівної служби — Інституту соціологічних та маркетингових досліджень (за їхніми даними «Наша Україна» мала 4,1%)4.

Соціолог Ірина Бекешкіна щодо опитування про від 03.10.2012: «Гидота, одним словом»5.


Дані опитування:
«Наша Україна» впритул наблизилася до прохідного бар’єру і має 4,1%.

Дані інших служб:
Дані інших соціологічних служб: не більше 1%, результат виборів: 1,11%

Хто оприлюднив:
Назіп Хамітов, заступник директора агентства політичного консалтингу «Перспектива» (більш відомий як письменник та філософ, автор книг «Тайна мужского и женского»),
Олександр Ляпкало, провідний аналітик «Перспективи»

Оприлюднено:
03.10.2012

Проведено:
11—23.09.2012