Годний Сергій

Годний Сергій

Політтехнолог, директор агентства «Tribune Communications», що на своєму сайті пропонує допомогу в «побудові іміджу і просуванні бренду». У 2013 році соратник і координатор руху «Український вибір» Віктора Медведчука

23.01.2019 разом із Сергієм Дем’яновим презентував опитування Центру соціального інжинірингу «РАНД», де піарив Сергія Капліна.

Є автором піарної статті про Капліна1 на сайті останнього «chesna.com.ua» (28.12.2018). Крім того, є автором піарних статей про Капліна в його безкоштовній газеті «Чесна країна».


Детальніше про минулу діяльність Годного можна прочитати у статті на сайті Вінниця.інфо від 13.04.2013: «Спочатку Годний, який ще два роки тому [у 2011 році] був «правою рукою» [вінницького бізнесмена] Віктора Маліновського2 та ідейним натхненником організації «Голос народу»3, на парламентських виборах став довіреною особою [бізнесмена Бориса] Максимчука та разом із ним «брав активну участь» у скандальних подіях навколо визначення результатів парламентських виборів в окрузі №114.

Після програшу виборів Годний «перемітнувся» до Медведчука і став координатором руху «Український вибір» у Вінницькій області5. Це громадська організація, яка створена та фінансується Віктором Медведчуком, просуваючи в нашій державі ідею федералізму та приєднання до Митного союзу з Росією»6

Усіляко просуває ліві ідеї. Так, у грудні 2018 року у програмі «Пульс» на 112 каналі про запровадження продажу землі Годний неприховано заявляв, що «в парламенті бракує лівої політсили» (моніторинг «Детектора медіа»7, 17.12.2018)

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.