І

Інтерактивна карта результатів виборів

Оновлено: 30/05/2014 Перед вами результати голосування на виборах президента України по регіонам. ЦВК завершила підрахунок голосів. На карті показано дані з 100% протоколів, з результатом 54.7% переміг Петро Порошенко.

Графіка: Анатолій Бондаренко

Наведіть мишкою на карту, щоб дізнатися точні цифри. Кольором показаний відсоток виборців, що підтримали Петра Порошенка. Для того, щоб подивитися результати інших учасників, клікніть на відповідне прізвище на графіку праворуч.

****

Важлива складова бюджету інтернет-видання TEXTY.org.ua- пожертви читачів

Якісна і нерозважальна журналістика, яка працює в інтересах публіки, потребує затрат і в принципі не може бути прибутковою. Але натомість вона є суспільним надбанням, як, наприклад, чиста вода. Тому фінансова підтримка кожного з вас дуже важлива для нас. Звертаємося з проханням здійснити пожертву на підтримку ТЕКСТІВ.

Якщо ви здійснили пожертву, повідомте будь ласка нам на адресу texty.org.ua (равлик) gmail.com Це потрібно для того, аби ми могли відзвітувати вам, куди витратили зібрані кошти

Як можна перерахувати кошти:

EugeneLakinsky(НА)gmail(КРАПКА)com - наш рахунок на ПейПел;

096 551 68 93 - гроші на рахунок можна слати і на телефон - це Київстар. У Київстару з'явилася можливість перевести гроші з телефону на кредитну картку. Телефон тільки для збору пожертв, зв'язатися з нами можна по емейлу texty.org.ua @ gmail.com

вибори-14 інфографіка порошенко

Знак гривні
Знак гривні