Л

Лист в редакцію: варто запусти PR кампанію і змінити назву

З вашого дозволу хотів би зробити деякі зауваження щодо вашого сайту.
Не пам'ятаю, як я вийшов в свій час на "За Україну!", але безсумнівне одне - я не гуглив слово "тексти". Хочу цим сказати, що на мій погляд, нинішня назва вашого проекту дуже невдала - вона НЕ ПРОМОВЛЯЄ

Я вважаю , що в назві мусить бути слово "Україна" у тому чи іншому відмінку , а також щось , що вказує на ракурс і спрямованність. Але це мої погляди. Можливо, вам варто було б оголосити конкурс на кращу назву (Гран При - безкоштовна поїздка в тролейбусі по місту. До першого контролера...)

Також , сайт втратив багато прихильників на момент відновлення, а шкода - на мій погляд у вас є своє унікальне обличчя, своя хороша атмосфера і сформований стиль. Потрібна якась більшa PR діяльність щоби хоча-б для початку повернутися на рівень до призупинки.

А взагалі-то, мені незрозуміло - невже у шановних депутатів з "За Україну" не знайдеться коштів для підтримки вашої повноцінної діяльності? Чи вони, може, вважають що їх сайт у теперішньому його вигляді приваблює більше уваги , ніж коли ви вели справи? Якщо так - то це ще одне пояснення тих катастрофічних поразок, які нині терпить український рух.

Можливо, цей лист добре було б викласти як відкритий на сайті. Цікаво, що думає з цього приводу народ. Втім, можливо я щось упустив і ніхто вже нічого не думає з цього приводу? Тоді шкода...

Усього найкращого.
Captain Nemo

Знак гривні
Знак гривні