Рим та срам

Своїми діями активістки "Фемен" принизили не лише Папу Римського, вони принизили мільйони віруючих в усьому світі, вони принизили Україну...

    

Громадська організація FEMEN, активістки програми "Україна - не бордель!" - показали всьому світу, не тільки те, що в них нема нічого святого, але й те, що вони самі успішно перетворили себе на бордель.
    

Починаючи як організація, яка (хай і в незвичний та ексцентричний спосіб), але все-таки піднімала важливі для українського суспільства питання, "FEMEN" мала всі шанси зайняти свою нішу в громадському русі країни.

Проте, поступово інтерес до них став вщухати, акції ставати все примітивніші, преси та телекамер на їх оголення збиралось все менше, тому отримавши від спонсорів останні гроші на візу та квиток до Італії, дівчата вирішили відзначитись там так, щоб їх надовго запам'ятали. Заодно й рейтинг можна підняти, й нових спонсорів знайти.

"Недотр...ий Папа натравив свою службу безпеки на секстремісток FEMEN та ми все ж таки продемонстрували йому свій протест. Планували розгорнути плакат: "не бійся жінок", але... нехай боїться. Ми посадимо його на кіл, ми закуємо його в іспанський чобіток, ми повісимо його на залізний гак! Досить знущатися з Жінок! Геть з престолу! Настала черга Мами!" - написала в своєму блозі одна з молодиць-активісток.

Що ж, звісно християни - не мусульмани, й не євреї. Вони не будуть мстити й переслідувати до повного (хоча б морального) знищення.

Та й Папа Римський вже не той, що був, коли в Европі практикували "іспанські чоботи", й навіть анафему на голих дівок накладати не збирається. Хай собі бігають, тільки не в Ватикані.

Тому ніхто нічого особливого робити не збирається. Єдине що всім нормальним людям зі здоровою психікою треба зробити - це правильні висновки.

І якщо «громадські активісти», що дозволяють собі такі висловлювання й дії вважають, що "захищають права жінок", бо або вони глибоко помиляються, або нахабно брешуть.

Наврядчи вони самі розуміють, що зробили й що сказали. Одна справа матюкатись на політиків, а інша – на найвищих духовних осіб світу. Припускаю, що ці «феменістки» дуже мало знають й про Папу, й про Церкву, й про християнство взагалі. Головна їх мета – банально привернути до себе увагу, з'явитись на найбільшій кількості телеканалів, та мати велику кількість публікацій.

Проте, перейшовши межу, й зачепивши почуття мільйонів вірних в усьому світі, ці дівчата власноручно (вірніше власноцицьно) розпочали шлях до власного краху.

Й не потрібно тут гнівних засуджень, чи справедливих докорів з приводу їх дій чи слів. Їм потрібна увага? То найкраще буде просто їх не помічати.

Ну постоять вони декілька раз оголеними - телебачення не приїде, міліція забере й відпустить... Що далі то?

Чим заробляти будуть?
    

Блоґ "Про духовне та гріховне"    Фемен в поліції

Блог: pbest Церква ватикан змі Духовність

Знак гривні
Знак гривні