Молчанов Кирило

Молчанов Кирило

У ЗМІ фігурує як політичний експерт.

14 липня 2016 року разом із Дмитром Тарасюком із Міжнародного аналітичного центру соціології та головою Інституту публічної політики і консалтингу ІНПОЛІТ Сергієм Биковим оприлюднював дані із завищеними рейтингами близького до «Опозиційного блоку» Загіда Краснова1.

Молчанов про Краснова:

«Команди Краснова і Ричкової звели кампанію до протиборства раціонального та емоційного. Кампанія Краснова апелює до розумного вибору — хочеш поліпшень у своєму житті, низьких тарифів, гідної зарплати і заслужених пенсій і виступаєш проти політики влади — голосуй за єдиного опозиційного кандидата»2.

Хронологія маніпуляцій

2016

Проміжні вибори до Верховної Ради (округ №27)

Завищення рейтингу Загіда Краснова

Дані опитування:

Загід Краснов: 36,3%, Тетяна Ричкова: 25,2%1.

Результат виборів:

Ричкова: 44,57%, Краснов: 36,73%2.

«На фінішній прямій рейтинг Загіда Краснова стабільно зростає. Збереження значного відриву від найближчого переслідувача, як це не парадоксально, можна пояснити побічним ефектом від зняття Оксани Томчук. Відбулася чітка поляризація електорату і формування жорсткої альтернативи».

— Сергій Биков

«Перемога кандидата від влади означатиме, що виборець ще готовий терпіти політику затягування пасків. Перемога єдиного опозиційного кандидата стане першим кроком на шляху досить серйозних змін на політичній авансцені».

— Кирило Молчанов

Хто оприлюднив:
Оприлюднено:

14.07.2016

Проведено:

12.07.2016

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.