Слободчук Сергій

Слободчук Сергій

Політичний консультант і політтехнолог.

У жовтні 2015 року вийшло щонайменше 3 хвалебні коментарі Слободчука з піаром лідера партії «Рух за реформи» Сергія Думчева:

  • 05.10.2015: «Експерт: У Думчева є всі шанси перемогти Кличка на виборах у Києві»;
  • 19.10.2015: «Запиту виборців у Києві на “нові обличчя” відповідає тільки “Рух за реформи” — експерт»;
  • 23.10.2015: «Експерт оцінив генплан Думчева»

Піарні статті з коментарями Слободчука розмістили сайти Znaj.ua1,2,3, Апостроф4,5, РБК-Україна6,7, Сегодня8,9, Golos.ua10,11, 112.ua12, Вести13, Depo.ua14, Деловая столица15, Українські національні новини16.

За даними ЦВК, Думчев посів лише 8-е місце, набравши 3,9%.

Цікаво, що у профілі на сайті Ліга.net зазначив: «Намагаюся не підтримувати нікого з політиків або сторін конфлікту — всі мої зусилля спрямовані лише на те, щоб розібратися в тому, що відбувається»17.


Кілька цитат Слободчука про Думчева:

  • «Серед українців сформувався запит на нові обличчя у політиці, з чистою репутацією і активною життєвою позицією, професіоналів у своїй сфері. Зокрема, у Києві запитам виборців сьогодні відповідає лише партія “Рух за реформи” Сергія Думчева, і саме тому її так боїться влада»;
  • «За останні роки серед виборців сформувався ряд політичних запитів. Один з ключових — запит на прихід у політику “нових облич”. “Нові обличчя”- це люди, не пов’язані з діючими парламентськими партіями, тому що нинішні великі партії тільки тасують у своїх лавах нафталінових політиків, які прийшли у владу ще за часів Кравчука, Кучми і Ющенка. Це люди професійні, про що говорить успішний бізнес, активна життєва позиція, досягнення у професійній діяльності. Це люди системні, тому що тільки системна людина вміє створити успішну велику компанію і об’єднати навколо себе сотні однодумців. Якщо говорити про київські вибори, то “РУХ ЗА РЕФОРМИ” і Сергій Думчев змогли найбільш вдало відповідати запиту виборців»;
  • «Найбільш близько до питання розробки дієвого і сучасного генплану підійшов тільки Сергій Думчев з партії “Рух за реформи”. Його ідея створити інтернет-портал з інтерактивною картою і дати висловити свою думку активним городянам — це новий механізм, який дозволить киянам ставити завдання меру і Київраді, а значить, впливати на міську владу та її рішення».

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.