Рудий Володимир

Рудий Володимир

У 2018—2019 роках на телеканалах Медведчука фігурував як «експерт із енергетичних питань»1. Хоча, якщо дуже треба, може виступити і експертом із ринку землі2.

Улітку 2013 році був членом координаційної ради руху «Український вибір» Віктора Медведчука3.

Наприкінці 2013 року, коли все йшло до того, що Янукович підпише Асоціацію з Європейським Союзом, Рудий на заходах «Українського вибору» критикував Асоціацію з ЄС і «топив» за Митний союз:

«найбільш високотехнологічні галузі української економіки зможуть розвиватися при співпраці з Митним союзом, чого не зможе дати підписання Угоди з ЄС. „Занадто швидка інтеграція в ЄС для порівняно слабкої економіки України принесе величезні втрати“»4

Улітку 2013 року Рудий жорстко критикував видобуток сланцевого газу, який Росія розглядала як одну із найбільших загроз монополії «Газпрому». Саме тоді Медведчук розпочав на сході України надпотужну кампанію з дискредитації видобутку «сланцю»5.

У листопаді 2019 році піарив «миротворця» Медведчука на підконтрольному йому телеканалі:

«И вопрос мира на сегодняшний день, за который активно борются в Украине — с одной стороны, провластная команда, с другой стороны, господин Медведчук, который очень активно двигался и двигается с точки зрения инициатив»6.

Протягом 2018—2019 років був гостем на телеканалі «112» щонайменше чотири рази7.

P. S. Рудого титрують як «Володимир Рудий» та «Володимир Рудой».

Останнє оновлення: 30.03.2020

Помічений(а) у піарі: