Рудяков Павло

Рудяков Павло

Політолог, називає себе директором інформаційно-аналітичного центру «Перспектива», однак організація з такою назвою відсутня в державних реєстрах.

У ЗМІ фігурує як «політичний експерт» та «політолог». Веде блог на korrespondent.net1.

У коментарях піарить кандидата у президенти Олександра Вілкула:

«Президентская программа А.Вилкула построена не на отрицании всего и вся, а на позитиве. Кандидат не столько критикует, сколько утверждает. Это — шанс для Украины и для украинцев»

  • «Атака власти на Вилкула — прямое следствие его высокой поддержки среди избирателей, — эксперт» (newsonline24.com.ua, 13.10.2018)

Приблизно в той самий час, у жовтні 2018 року, вийшли подібні коментарі від інших провілкулівських «політичних експертів»:

  • Провальная атака власти на Вилкула сыграла ему на руку, как потенциальному единому кандидату от оппозиции, — эксперт (Андрій Багінський, Денис Гаєвський, Олег Постернак, 23.10.20186)
  • Атака власти на Вилкула показала, что власть будет делать с теми, кто не хочет договариваться, — эксперт (Микола Спірідонов, 08.10.20187)
  • Что бы ни решили депутаты, атака власти против Вилкула репутационно вышла в плюс Вилкулу — эксперт (Андрій Золотарьов, 10.10.20188)
  • Сьогодні в Раді фактично почалася президентська кампанія Вілкула, — експерт Антон Кучухідзе, 16.10.20189)
  • Политолог: Украинцы получили кандидата, который открыто атакует власть (Анне Бикова, 18.10.201810)

Рудяков не забуває і про жорстку критику іншого екс-регіонала — Юрія Бойка, суперника Вілкула:

  • Купівля рейтингів не допомогла Юрію Бойко — політолог (interfax.com.ua11, 22.03.2019).

«Очевидно, що “проект Бойко” — від початку непрохідний, безперспективний. Бойко позбувся підтримки, як партії, так і електорату, вільно чи мимоволі ставши знаряддям маніпуляції нинішньої влади».

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.