Рев’юк Андріан

Рев’юк Андріан

Називає себе політичним експертом.

У вересні — жовтні 2015 року вийшло щонайменше 4 хвалебні коментарі Рев’юка з піаром лідера партії «Рух за реформи» Сергія Думчева:

  • 31.08.2015: «Опитування показало підтримку киянами нових осіб до місцевої влади»;
  • 02.09.2015: «“У киян є запит на нові політичні проекти” — Рев’юк»;
  • 09.10.2015: «Політолог назвав незручного для київської влади суперника»;
  • 15.09.2015: «Експерт: “Тільки” Рух за реформи “запропонував виразну передвиборчу програму”».

Піарні статті з коментарями Рев’юка розмістили сайти Gazeta.ua1,2,3, Golos.ua4,5, Znaj.ua6,7, Комсомольская правда в Украине8, Апостроф9,10, Depo.ua11, Сегодня12 та Вести__(http://vesti-ukr.com/kiev/113222-u-kievljan-imeetsja-zapros-na-novye-politicheskie-proekty-revjuk).

Цікаво, що тільки в газеті «Вести» стоїть плашка «Прес-реліз», що позначає матеріали, розміщені на комерційній основі.

За даними ЦВК, Думчев посів лише 8-е місце, набравши 3,9%.


Кілька цитат Рев’юка про Думчева:

  • «“Сергій Думчев — дуже незручний опонент для Кличка. Лідер партії” Рух за реформи “в політиці людина нова. Він веде на вибори команду місцевих активістів і пропонує виборцям конкретну програму реформ. Тому, якщо він і далі продовжить в тому ж дусі набирати голоси, то ймовірність його виходу в другий тур разом з Віталієм Кличком дуже висока”»;

  • «Сьогодні я чую конкретику тільки від кандидатів партії “Рух за реформи”. Їхня програма дійсно сформована на основі першочергових реформ, які потрібні місту і киянам. При цьому процес впровадження, реалізації цих реформ у партії розписаний фактично покроково. Реалізувати їх не складе труднощів за наявності політичної волі і бажання, з яким висуванці зараз діють. Тому гасло лідера “Руху за реформи” Сергія Думчева про те, що справжньому меру достатньо тільки одного року для проведення реформ, вважаю не популістським, а об’єктивним. З кожним днем місто втрачає у своєму розвитку. Йому терміново потрібні зміни. Час розмов в минулому. Прийшов час діяти».

Чим займається після 24.02.2022

Після початку повномасштабного вторгнення неактивний.

Останнє оновлення: 01.08.2023

Помічений(а) у піарі: