Радчук Олександр

Радчук Олександр

Журналіст, політичний оглядач інформаційного порталу «Слово і Діло»1.

Спеціаліст із взаємодії з державними органами у комунікаційній групі «XPR»2.

У 2016 році кілька разів був помічений у піарі Віктора Медведчука:

  • “План Медведчука” — єдина реальна альтернатива хаотичним діям влади, — блогер (21.03.2016) (112.ua3).

«Можливо, “план Медведчука” і залишиться без уваги українського суспільства. Втім, варто визнати: поки це єдина реальна альтернатива тим хаотичним діям, які пропонує чинна влада. Можливо, саме зараз є хороша можливість зупинитися? А ще краще — прислухатися до раціональних аргументів?»; «Незважаючи на демонізацію образу Медведчука, його особистість і позиція залишаються єдиною реальною альтернативою будь-якому розвитку, доступному у форматі мінських домовленостей»; «Єдиний, хто і в 2010—2013 роках компетентно і послідовно висловлював позицію з можливих економічних інтересів України в Митному союзі, — громадський рух “Український вибір” — залишився вірним своїм позиціям. Зараз ця ініціатива за зрозумілих причин не є популярною в суспільстві. Однак ситуація може змінитися: ми вже кілька разів ставали свідками подібних процесів».

  • Медведчук и «Украинский выбор» популяризируют мирное решение конфликта на Донбассе, ― журналист (08.07.2016) (from-ua.com4).

«Для розбудови позитивного іміджу “Українському вибору” у нагоді може стати остання активна та успішна діяльність Віктора Медведчука, пов’язана із звільненням українських полонених. Тож теми миру, деокупації та повернення Донбасу стануть магістральними меседжами в діяльності нової політичної сили».

  • Влада не називає ім’я головного в переговорному процесі щодо обміну полоненими — експерт (20.09.2016) (gazeta.ua5). Відома своєю схильністю до «джинси» Gazeta.ua передрукувала коментар Радчука на znaj.ua (лояльний до Медведчука), але станом на 2019 рік оригінал уже був видалений.

«Зараз уже ні для кого не секрет, що саме завдяки неофіційним комунікаційним каналам у Києві та Москві Медведчук посідає одну з ключових, якщо не ключову роль у переговорах щодо звільнення полонених. І в результаті його роботи вже більше 400 громадян України змогли повернутися додому».

Помічений(а) у піарі: