Лозовий Олексій

Лозовий Олексій

Колишній директор Міжнародного аналітичного центру соціології1. На виборах у 2019 році цей центр публікував дані сумнівних опитувань, що показували лідерство кандидата Загіда Краснова на 25-му виборчому окрузі:

  • Загид Геннадьевич Краснов — лидер предвыборной гонки на 25 округе (прес-реліз) (04.07.2019, interfax.com.ua).

Соцопитування було нібито проведене на замовлення так званої «Фундації східноєвропейських ініціатив (Словаччина)», а сумнівні дані озвучували соціолог Сергій Штепа (що неодноразово презентував сумнівні опитування) і політичний експерт Юрій Гаврилечко (помічений у прихованому піарі ряду політиків, зокрема Віктора Медведчука та Анатолія Шарія).

За даними видання «Апостроф»2, людина з ім’ям Лозовий Олексій В’ячеславович ще в 2017 році розмістила резюме на одному з сайтів, що спеціалізується на пошуку роботи. Як зазначено в резюме, працював він у громадській організації «Громадська Сила», Дніпро. В якості експерименту Лозовий вказав: «організація свят, проводити і курирувати соцопитування, курирувати процес під час виборів, участь у виборах, робота за комп’ютером». Також журналісти з’ясували, що Лозовий виставляв фотографії з помічниками Загіда Краснова і агітував за свого шефа у Facebook.

Також не було знайдено доказів існування компанії, що виступала замовником опитування — «Фундації східноєвропейських ініціатив».

Останнє оновлення: 18.07.2023

Помічений(а) у піарі: