Кройтор Артем

Кройтор Артем

Пов'язаний із соцопитуваннями

Станом на 2019 рік був доцентом кафедри політичних теорій Одеської юридичної академії1, президентом якої є колишній «регіонал», лідер Української морської партії Сергій Ківалов.

У травні 2019 року оприлюднював в Одесі сумнівне опитування із завищеним рейтингом… Сергія Ківалова, нібито проведене «Київським інститутом реформ та розвитку» та «Центром „Аргумент“»2. Обидві організації навіть не є офіційно зареєстрованими і з’являлися лише під час виборчих кампаній в Одесі у 20193 та 20204,5 роках, завжди завищуючи рейтинги Ківалова.

На прес-конференції також були присутні президент «Південноукраїнського центру етнічних та політичних досліджень „Лад“» Геннадій Чижов, представник Центру «Аргумент» Василь Лефтеров та представник Київського інституту реформ та розвитку Микола Яценко.

За даними опитування, рейтинг Ківалова нібито становив 72%.

Однак результати виборів показали перемогу Леонова — 40,21% проти 31,63% у Ківалова6.

Кройтор про Ківалова:

«[…] мажоритарная система выполняет ту функцию регионального представительства элит, которые являются элитами национального масштаба. Такими представителями мы можем назвать Сергея Кивалова, который шесть созывов Верховной Рады подряд представляет именно этот избирательный округ, но одновременно он представляет целый регион»7.

Учитель історії Одеської гімназії №4 (щонайменше 2013—20208,9).

Чим займається після 24.02.2022

Після початку повномасштабного вторгнення Росії дає коментарі переважно місцевим медіа. Один раз зафіксований як коментатор соціології для національного медіа — стверджував, що Олексій Арестович не зможе стати президентом після завершення війни.

Останнє оновлення: 01.08.2023