Карназицький Павло

Карназицький Павло

Громадянин Білорусі. Частий гість на близьких до Медведчука телеканалах 112 і NewsOne, де регулярно піарив Медведчука, Рабіновіча та їхню партію «За життя».

Відомий тим, що восени 2015 року під час одного з ефірів на «112 каналі» заявив, що доказів присутності російських військ на Донбасі немає, а з бойовиками треба вести діалог. Причому згодом він зізнався, що востаннє був на Донбасі багато років тому. Також Карназицький неодноразово висловлював своє негативне ставлення до НАТО і співпраці України з цією організацією. А в одному з постів на своїй сторінці Вконтакте політолог написав, що керівник ДНР Захарченко може стати загальнонаціональним лідером, якщо потрапить до Верховної Ради1.

Казарницький постійно фігурував у піарних статтях про Медведчука на сайтах типу znaj.ua, politeka.net, golos.ua та деяких інших:

  • Карназыцкий: Сторонники реальной независимости Украины сегодня сверяют часы с позицией Медведчука (04.05.2018)2
  • Карназыцкий: Проамериканские журналисты накинулись на Медведчука после того, как он заявил, что является главным противником США (11.09.2018)3
  • Статья Le Monde — это признание, что Медведчук оказывает большое влияние на украинскую политику, — Карназыцкий (31.10.2018)4
  • Щоб удостоїтися публікації в західній пресі, потрібно бути або президентом України, або Медведчуком, — Карназицький (02.11.2018)5
  • Очоливши політраду «За життя!», Медведчук буде продовжувати роботу по об’єднанню опозиції і висуненню єдиного кандидата, — Карназицький (06.11.2018)6
  • Карназыцкий: Мир наступит, когда к власти придут такие люди как Медведчук (25.02.2019)7

За даними СБУ, Карназицький неодноразово публікував антиукраїнські матеріали на медіа-ресурсах, підконтрольних терористичним організаціям “ДНР” і “ЛНР”8.

2 січня 2019 року СБУ депортувала Карназицького в Білорусь. За даними спецслужб, «Карназицький проживав в Україні нелегально і поширював фейкову інформацію, виступаючи на деяких телевізійних каналах».

Також має блог на сайті korrespondent.net9, де регулярно вихваляє Медведчука і критикує українську владу.

Чим займається після 24.02.2022

За даними програми Схеми, перебуває у команді «Другой Украины» — політичного проекту Віктора Медведчука в Росії із колишніх політологів і журналістів, які піарили його в Україні. Публічно себе не проявляє.

Останнє оновлення: 01.08.2023

Помічений(а) у піарі: