Іващенко Олена

Іващенко Олена

Єдина згадка в контексті соцопитувань — коли в січні 2009 року разом із заступником директора «Імідж-контролю» Костянтином Малєєвим презентувала опитування, за яким Юлія Тимошенко нібито була лідером сподівань киян на наступний рік. Іващенко на прес-конференції фігурувала як «соціолог»1.

У 2014 році у статті на ipress.ua наводився піарний коментар «працівниці банківської сфери» Олени Іващенко на користь Тимошенко: «Зараз Україна знаходиться у кризовому стані — у керівництві потрібні люди, здатні на рішучі дії, Юлія Володимирівна довела своїм життям, що вона саме така особистість. Якби її обрали президентом в 2010 році, цих жахів зараз не було б й Крим був українським»2.

Хронологія маніпуляцій

2009

Ставлення киян до газового питання

Юлія Тимошенко — лідер сподівань киян

Дані опитування:
На запитання «Хто з політиків Вас найбільше розчарував за минулий рік?» 48,9% відповіли, що Ющенко, 31,5% — Тимошенко, 18,1% — Янукович, 9,3% — Литвин. А на запитання «Хто з політиків виправдає Ваші сподівання у цьому році?», лідирує Тимошенко: 24,7%, за нею йдуть Янукович із 23,7% та Яценюк із 18%.

Цікавий факт:
Прес-реліз із даними розміщено на сумнівному сайті politikan.com.ua, що є близьким до Костянтина Малєєва1.

Хто оприлюднив:
Олена Іващенко, аналітик «Імідж-контролю»,
Костянтин Малєєв, заступник директора «Імідж-контролю»

Оприлюднено:
14.01.2009

Оприлюднено:
10.01.2009

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.